Turniej we Wrocławiu

Nasza drużyna została zgłoszona do turnieju we Wrocławiu, opłata wpisowa została uiszczona przez klub. Termin 02-06.07.2020r., noclegi w domu studenckim. Wyjazd będzie w czwartek – od piątku do niedzieli rozgrywki – powrót w poniedziałek. Organizator wymaga aby resztę kosztów (noclegi, wyżywienie i rozgrywki) wpłacać w ratach z wyprzedzeniem. Dlatego bardzo proszę aby ci którzy się zdecydowali na wyjazd wpłacili 600 zł w następujących terminach:
– 140 zł do 04.02
– 160 zł do 20.03
– 300 zł do 30.04
Reszta będzie płatna później, po ustaleniu ostatecznego kosztu wyjazdu. Do 20.04 można zrezygnować z wyjazdu, potem koszt rezygnacji wynosi ok. 220 zł, ale ponieważ jest nas jak na razie „na styk”, to jeśli zrezygnuje więcej niż 2 osoby, to cała drużyna nie pojedzie.
Zaszufladkowano do kategorii D1 Młodzik (2006+) | Możliwość komentowania Turniej we Wrocławiu została wyłączona

Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2020 dla wszystkich zawodników,  trenerów, rodziców oraz całego zarządu KS Junak Rzeszów życzy Mariusz Sobolewski.

Zaszufladkowano do kategorii B1 Junior Młodszy (2001+) | Możliwość komentowania została wyłączona

Turniej we Wrocławiu

Dostaliśmy zaproszenie na wakacyjny międzynarodowy turniej we Wrocławiu w dniach 02 – 06.07. W turnieju bierze udział około 200 drużyn z całej Europy. Koszt nie jest do końca znany ponieważ transport musimy zorganizować we własnym zakresie. Rozważamy też wydłużenie pobytu i zorganizowanie dodatkowych noclegów w domach studenckich, bo jak już jechać do Wrocławia i ponosić koszt dojazdu, to trzeba z tego skorzystać. Szacunkowy koszt wynosi między 650 – 800 zł w zależności od wariantu pobytu (krótszy dłuższy) i wyżywienia. Może uda się znaleźć sponsora lub pozyskać część środków z UM, ale tego na tym etapie nie wiemy. Pojechalibyśmy z drużyną juniorów i być może z młodszą grupą.
Organizator zapewnia 6 meczy 2x 20 minut. Ale żeby zgłosić drużynę w naszym roczniku potrzebujemy minimum 13 zawodników 🙂 Znajdzie się? Proszę o informację do 20.12 czy jesteście zainteresowani.
Zaszufladkowano do kategorii D1 Młodzik (2006+) | Możliwość komentowania Turniej we Wrocławiu została wyłączona

Wyjazd do Cmolasu 2006+

Zgodnie z zapowiedzią w dniach 27-31.12.2019r. planowane jest krótkie zgrupowanie w Cmolasie. Koszt zgrupowania to 350 zł. Bardzo proszę aby wpłacać resztę pieniędzy (ci którzy wpłacili zaliczkę) podczas ostatnich treningów tj. do 20.12.2019r.
Zbiórka w dniu wyjazdu o godz. 8.15 na parkingu SP27 przy ul. Krzyżanowskiego (jedziemy własnymi samochodami). Powrót w sylwestra koło godz. 14 także na parking SP27. Jeśli potrzeba wrócić wcześniej ze względu na wyjazd to proszę wcześniej dać znać. W załączeniu znajduje się regulamin, który proszę przeczytać, podpisać (oboje rodziców i zawodnik) i zabrać ze sobą na wyjazd. Proszę zaznaczyć w regulaminie, czy zawodnik może chodzić na basen.
Proszę pamiętać żeby zabrać legitymację oraz sprzęt do grania na polu (ciepłe dresy, ew. ortalion, czapkę i rękawiczki, ciepłe skarpetki) oraz na hali, oprócz tego strój na basen, ręcznik i przybory toaletowe i jakieś „zastępniki” za smartfona. Telefony w trakcie dnia będą zabierane.

Regulamin obozu sportowego

Zaszufladkowano do kategorii D1 Młodzik (2006+) | Możliwość komentowania Wyjazd do Cmolasu 2006+ została wyłączona

ZGODA RODZICA/OPIEKUNA NA UDZIAŁ SYNA/ CÓRKI W GRZE PAINTBALLOWEJ

Poniżej wzór zgody jaka będzie konieczna do uczestnictwa zawodnika w paintballu.

ZGODA RODZICA/OPIEKUNA NA UDZIAŁ SYNA/ CÓRKI W GRZE PAINTBALLOWEJ

 

Ja, niżej podpisany/a ……………………………………………………………………………………………………….., jako prawny opiekun dziecka ……………………………………………………………….… urodzonego w dniu ……………………………………………, wyrażam niniejszym zgodę, by mój syn/córka/podopieczny brał/a udział w grze w paintball podczas obozu sportowego w Cmolasie w dniach 6 – 12 lipca 2019 r.

Jednocześnie oświadczam, iż jest mi wiadomym, że gra w paintball polega na oddawaniu przez uczestników strzałów do siebie (symulacja walki) z markerów o napędzie pneumatycznym kulkami z żelatyny i farby spożywczej. Jest mi również wiadomym, że używane przez uczestników markery są napędzane sprężonym powietrzem lub dwutlenkiem węgla i wyrzucają pocisk z prędkością początkową do 90 m/sek. na odległość do 60 m, także seriami. Oświadczam dodatkowo, że mam świadomość, iż uczestnictwo w grach paintballowych jest bezpieczne tylko wtedy gdy grający przestrzega zasad bezpieczeństwa, inaczej jest obarczone ryzykiem zaistnienia nieszczęśliwych wypadków, tj. potłuczeń, otarć, złamań, a także, w przypadku złamania regulaminu, tj. np. zdjęcia maski na polu gry, utratą oka lub oczu, a wszystkie mogące zaistnieć wypadki, mogą doprowadzić do utraty wzroku, lub zdrowia. Oświadczam, że wyrażam zgodę na ponoszenie takiego ryzyka przez mojego podopiecznego, gwarantuje jednocześnie, że mój podopieczny będzie przestrzegał zasad bezpieczeństwa i regulaminu. Nie będzie zdejmował maski podczas rozgrywek, nie będzie strzelał do ludzi bez masek oraz do zwierząt i do żadnej prywatnej własności. Na wypadek nieprzestrzegania w/w zasad bezpieczeństwa przejmuje wszelką odpowiedzialność za swego podopiecznego.

 

……………………………………………..        ……………………………………………….
podpis rodzica                                         podpis dziecka

Zaszufladkowano do kategorii C1 Trampkarz (2004+), D1 Młodzik (2006+) | Możliwość komentowania ZGODA RODZICA/OPIEKUNA NA UDZIAŁ SYNA/ CÓRKI W GRZE PAINTBALLOWEJ została wyłączona

Obóz letni Cmolas

Kilka słów o obozie w Cmolasie. Na obóz pojadą 3 grupy treningowe, łącznie ok. 28 osób. Najmłodsi uczestnicy obozu będą trenować osobno, proszę się zatem nie bać, że będą rywalizować z dużo starszymi od siebie. Transport do i z ośrodka jest w trakcie ustalania, dlatego podam jeszcze informacje w tym zakresie. Wyjazd w sobotę 06.07 w godzinach porannych, a powrót w piątek 12.07 w godzinach wieczornych (dokładne godziny i miejsce zbiorki podam później).
W załączeniu przesyłam regulamin obozu i kartę obozową do wypełnienia i podpisania przez oboje rodziców/opiekunów i zawodnika. Proszę aby w karcie w punkcie szczepienia podać konkretną datę z książeczki szczepień i nie zapomnieć o zaznaczeniu zgody lub jej braku na zajęcia na basenie. Bardzo proszę aby wypełnione karty dostarczyć do opiekunów grupy najpóźniej do dnia 28.06.2019r.
Regulamin obozu sportowego-2019
KARTA UCZESTNIKA-2019
Zaszufladkowano do kategorii D1 Młodzik (2006+) | Możliwość komentowania Obóz letni Cmolas została wyłączona

Obóz letni 2006+

W dniach 06-12.07 planowany jest obóz letni w Cmolasie. Koszt tego obozu to 500 zł. Bardzo proszę o szybką odpowiedź kto jest chętny i wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł. Jest możliwość, że pojedziemy z młodszym rocznikiem, ale jeśli się nie uzbiera 10 osób z naszej grupy to obóz zostanie odwołany.

Pozdrawiam TRENER

Zaszufladkowano do kategorii D1 Młodzik (2006+) | Możliwość komentowania Obóz letni 2006+ została wyłączona

Treningi rocznika 2006+

Treningi w kwietniu będą się odbywać następująco: poniedziałek i środa na stadionie Junak przy ul. Gliwy, godzinę będziemy systematycznie przesuwać, w tym tygodniu jest to 17.30 oraz na orliku przy szkole w Słocinie w piątek o godz. 17.15 i w sobotę o godz. 9.30.
Rozgrywki ligowe rozpoczynamy 27.04 meczem w Wiśniowej. Ostatnio nasza kadra mocno się uszczupliła, z powodu rezygnacji, kontuzji, operacji itp., dlatego bardzo proszę o mobilizację na mecze ligowe, aby klub nie musiał ponosić negatywnych konsekwencji ewentualnego odwołania meczu ligowego.
Zaszufladkowano do kategorii D1 Młodzik (2006+) | Możliwość komentowania Treningi rocznika 2006+ została wyłączona

Ogłoszenia 2006+

Kilka ogłoszeń dla rocznika 2006+.

W dniu 04.03 o godz. 18 w Domu Kultury w Słocinie ul. Staromiejska 43a odbędzie się spotkanie dla rodziców. Na spotkaniu zostaną poruszone kwestie bieżące funkcjonowania drużyny i jej przyszłość, dlatego bardzo proszę o 100% obecność. Proszę o SMS jeśli ktoś naprawdę nie może.

Ponadto w dniu 09.03 (sobota) rozegramy sparing z Sokołowem na hali w Sokołowie przy ul. Lubelskiej 41. Zbiórka pod kościołem w Słocinie o godz. 8.40. Lista powołanych:

1 TWARDOWSKI MICHAŁ                    2 KISAŁA TOMASZ
3 PUTKOWSKI SZYMON                        4 KRUPA TOBIASZ
5 WĄSACZ KACPER                                6 SZELA MICHAŁ
7 KUŹNIAR IGOR                                    8 KUBICZ RAFAŁ
Proszę o informację kto z rodziców mógłby pojechać ze mną.
Zaszufladkowano do kategorii D1 Młodzik (2006+) | Możliwość komentowania Ogłoszenia 2006+ została wyłączona

Treningi

Z uwagi na małą liczbę chętnych, nie weźmiemy udziału w turnieju w Kolbuszowej.
W przyszłym tygodniu planujemy dodatkowe treningi ze względu na ferie – poniedziałek 11.02 i wtorek 12.02 o godz. 9.00 na hali SP 29. Proszę o informację na SMS kto będzie uczestniczył, a kto nie może.
Zaszufladkowano do kategorii D1 Młodzik (2006+) | Możliwość komentowania Treningi została wyłączona

Turniej w Kolbuszowej

Proszę o pilną informację SMS, kto jest chętny na udział w turnieju w Kolbuszowej w dniu 12.02.2019r. (wtorek), rozpoczęcie o godz. 10 i kto ewentualnie mógłby pojechać samochodem ze mną.

Zaszufladkowano do kategorii D1 Młodzik (2006+) | Możliwość komentowania Turniej w Kolbuszowej została wyłączona

Turnieje Halowe

Drużyna juniorów uczestniczyła do tej pory w trzech turniejach halowych. 20 stycznia w Kamieniu wystąpiła w Młodzieżowych Mistrzostwach Podkarpacia w Futsalu zajmując 4 miejsce.Drużyna wystąpiła w składzie;Jakub Drałus,Adrian Szmigiel,Kacper Nowak,Łukasz Świder,Michał Krzywonos,Antoni Kuśper,Mateusz Dziobak.Kolejny turniej  26 stycznia Victoria Winer Cup drużyna rozegrała w Jedliczu zajmując 1 miejsce pokonując w finale Przełom Besko 2-0.Królem strzelców z 6 bramkami został Michał Krzywonos.Drużyna wystąpiła w składzie;Jakub Drałus,Łukasz Świder,Antoni Kuśper,Adrian Winiarz,Michał Krzywonos,Raał Sobolewski,Hubert Mika.Wyniki meczów naszej drużyny;Junak-Nafta Jedlicze 3-0,Junak-Przełom Besko 1-1,Junak-Start Rymanów 2-0,półfinał Junak-Łęki Strzyżowskie 4-0 .Dzień póżniej 27 stycznia GAP Zarzecze Cup w Zarzeczu koło Przeworska  drużyna zajęła 3 miejsce.Drużyna wystąpiła w składzie;Damian Strzępek,Łukasz Świder,Kacper Nowak,Adrian Szmigiel,Bartosz Wąsacz,Tymoteusz Hudzik,Patryk Pańczak,Mateusz Dziobak,Marcin Rachel,Michał Krzywonos.Wyniki meczów GAP Zarzecze-Junak 2-1,Junak-Start Pruchnik 2-2,Junak-Orzeł Przeworsk 2-1,Junak-MKS Radymno 2-2,Błękitni Wierzbna-Junak 0-3,JKS Jarosław-Junak 2-0,Błyskawica Rozniatów-JUNAK 0-4.Turniej wgrał JKS Jarosław.

Zaszufladkowano do kategorii B1 Junior Młodszy (2001+) | Możliwość komentowania Turnieje Halowe została wyłączona

Turniej w Kielnarowej

W niedzielę 27.01.2019r. drużyna 2006+ bierze udział w Turnieju GRUNWALD CUP w Kielnarowej (hala WSiZ). Powołani są wszyscy zawodnicy, ponieważ gramy 6 + 1. Zbiórka zawodników przy kościele w Słocinie o godz. 8.00. Planowany powrót koło godz. 18.00 (dużo grania). Proszę wszystkich o informację kto jedzie, a kto nie może. Proszę też o informację kto dojedzie sam, a kogo trzeba zabrać. Trzeba zabrać ze sobą halówki ochraniacze i 20 zł na obiad.
Zaszufladkowano do kategorii D1 Młodzik (2006+) | Możliwość komentowania Turniej w Kielnarowej została wyłączona

Turniej w Czarnej

W sobotę 05.01.2019r. drużyna 2006+ bierze udział w Turnieju w Czarnej koło Pilzna. Zbiórka powołanych zawodników przy kościele w Słocinie o godz. 7.45. Planowany powrót koło godz. 16.00. Lista powołanych:
1 TWARDOWSKI MICHAŁ                    2 KISAŁA TOMASZ
3 PUTKOWSKI SZYMON                        4 KRUPA TOBIASZ
5 MYŚLIŃSKI BARTOSZ                        6 PAŁYS ARTUR
7 KUŹNIAR IGOR                                    8 KUBICZ RAFAŁ
Proszę o informację kto z rodziców mógłby pojechać ze mną.
Zaszufladkowano do kategorii D1 Młodzik (2006+) | Możliwość komentowania Turniej w Czarnej została wyłączona

Zgrupowanie w Cmolasie

Podaję informacje dotyczące zgrupowania w Cmolasie w dniach 27 – 31.12. Zbiórka w dniu wyjazdu o godz. 8.00 koło kościoła w Słocinie. Powrót w sylwestra koło godz. 14 także pod kościół w Słocinie. Jeśli potrzeba wrócić wcześniej ze względu na wyjazd to proszę dać znać. W załączeniu znajduje się regulamin, który proszę przeczytać, podpisać (oboje rodziców i zawodnik) i zabrać ze sobą na wyjazd. Proszę zaznaczyć na regulaminie, czy zawodnik może chodzić na basen. Dopłatę do wyjazdu można przynieść na trening w piątek lub zabrać ze sobą na wyjazd.
Proszę pamiętać żeby zabrać legitymację oraz sprzęt do grania na polu (ciepłe dresy, ew. ortalion, czapkę i rękawiczki, ciepłe skarpetki) oraz na hali oprócz tego strój na basen, ręcznik i przybory toaletowe i jakieś „zastępniki” za smartfona.

Regulamin obozu sportowego

Zaszufladkowano do kategorii D1 Młodzik (2006+) | Możliwość komentowania Zgrupowanie w Cmolasie została wyłączona