Turnieje Halowe

Drużyna juniorów uczestniczyła do tej pory w trzech turniejach halowych. 20 stycznia w Kamieniu wystąpiła w Młodzieżowych Mistrzostwach Podkarpacia w Futsalu zajmując 4 miejsce.Drużyna wystąpiła w składzie;Jakub Drałus,Adrian Szmigiel,Kacper Nowak,Łukasz Świder,Michał Krzywonos,Antoni Kuśper,Mateusz Dziobak.Kolejny turniej  26 stycznia Victoria Winer Cup drużyna rozegrała w Jedliczu zajmując 1 miejsce pokonując w finale Przełom Besko 2-0.Królem strzelców z 6 bramkami został Michał Krzywonos.Drużyna wystąpiła w składzie;Jakub Drałus,Łukasz Świder,Antoni Kuśper,Adrian Winiarz,Michał Krzywonos,Raał Sobolewski,Hubert Mika.Wyniki meczów naszej drużyny;Junak-Nafta Jedlicze 3-0,Junak-Przełom Besko 1-1,Junak-Start Rymanów 2-0,półfinał Junak-Łęki Strzyżowskie 4-0 .Dzień póżniej 27 stycznia GAP Zarzecze Cup w Zarzeczu koło Przeworska  drużyna zajęła 3 miejsce.Drużyna wystąpiła w składzie;Damian Strzępek,Łukasz Świder,Kacper Nowak,Adrian Szmigiel,Bartosz Wąsacz,Tymoteusz Hudzik,Patryk Pańczak,Mateusz Dziobak,Marcin Rachel,Michał Krzywonos.Wyniki meczów GAP Zarzecze-Junak 2-1,Junak-Start Pruchnik 2-2,Junak-Orzeł Przeworsk 2-1,Junak-MKS Radymno 2-2,Błękitni Wierzbna-Junak 0-3,JKS Jarosław-Junak 2-0,Błyskawica Rozniatów-JUNAK 0-4.Turniej wgrał JKS Jarosław.

Ten wpis został opublikowany w kategorii B1 Junior Młodszy (2001+). Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.